• SŁUCHAJ ONLINE
Bartłomiej KUCHARSKI ustanawił 6 rekordów życiowych


 

W dniach 09-10.02.2018r. odbył się w Osiecznicy turniej pływacki „V Zawody Pływackie o Puchar Wójta Osiecznica”, którego organizatorem były: GOSiR Osiecznica oraz Klub Pływacki „Harpun” Osiecznica.

 

Ogółem w turnieju udział wzięło 252 pływaków z 24 klubów.

 

Legnicki WANKAN reprezentowała 11 – osobowa ekipa młodych pływaków. Najlepiej z zespołu wypadł KUCHARSKI Bartłomiej ustanawiając 6 rekordów życiowych oraz stając trzykrotnie na podium .

 

Poniżej wyniki pozostałych pływaków KS WANKAN:

 

 

 

Rocznik 2007

 

KULAS Anna

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:40.93 s – rekord życiowy - II miejsce

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat0:42.54 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:35.79 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.92 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:44.86 s – rekord życiowy

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:54.69 s – rekord życiowy

 

 

 

PARSZENIEW Adam

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:46.09 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:44.98 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:53.78 s – rekord życiowy

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:33.20 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:40.44 s – rekord życiowy

 

 

 

SAROWSKI Bartosz

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:40.95 s – rekord życiowy - III miejsce

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:35.80 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:49.77 s – rekord życiowy - III miejsce

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:33.92 s – rekord życiowy

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:56.47 s – rekord życiowy

 

 

 

SKOWRON Jakub

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:56.07 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:51.47 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:01.34 s – rekord życiowy

 

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:03.19 s – rekord życiowy

 

 

 

SZYMKOWICZ Filip

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:42.13 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:45.21 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.85 s – rekord życiowy

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:24.80 s – rekord życiowy

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:58.39 s – rekord życiowy

 

 

 

Rocznik 2005

 

KUCHARSKI Bartłomiej

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:37.01 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:31.20 s – rekord życiowy - III miejsce

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:32.44 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:43.33 s – rekord życiowy - III miejsce

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:10.96 s – rekord życiowy

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:21.37 s – rekord życiowy - III miejsce

 

 

 

WIESIOŁEK Oliwia

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:18.73 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:36.63 s – rekord życiowy

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:45.17 s – rekord życiowy

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:44.27 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:41.03 – rekord życiowy

 

 

 

Rocznik 2002-2004

 

 

 

GRZYB Natalia

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36.73 s – rekord życiowy

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:16.76 s – rekord życiowy

 

 

 

GĄSIOR Oliwia

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:32.59 s – rekord życiowy - III miejsce

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:19.48 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.58 s – rekord życiowy - III miejsce

 

 

 

Sztafeta 4 x 50 stylem dowolnym zajęła 2 miejsce z czasem 2:03.10 s w składzie:

 

NOWAK Weronika, GRZYB Natalia, GĄSIOR Oliwia, CHMIELOWIEC Dominika.

 

 

 



Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
plus@legnica.fm

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
serwis@legnica.fm
radio@legnica.fm
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
reklama@legnica.fm

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
antena@legnica.fm

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

drogi@legnica.fm

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

kultura@legnica.fm






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Sekretariat
  • tel. (76) 856-08-18
  • fax. (76) 856-06-66
  • plus@legnica.fm
  • Serwis/informacje
  • tel. (76) 856-08-88
  • serwis@legnica.fm
  • radio@legnica.fm
  • Reklama
  • tel. (76) 856-07-77
  • tel. (76) 856-06-28
  • reklama@legnica.fm
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Antena
  • tel. (76) 852-53-54
  • antena@legnica.fm
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54
  • Zgłoszenia o utrudnieniach ruchu drogowego
  • drogi@legnica.fm
  • Zgłoszenia o utrudnieniach ruchu drogowego
  • drogi@legnica.fm
  • Zgłoszenia wydarzeń kulturalnych
  • kultura@legnica.fm