• SŁUCHAJ ONLINE
  • Giełda Pracy
Oferty pracy
  • Kierowca kat. C

    FIRMA Z CHOJNOWA ZATRUDNI KIEROWCĘ Z KATEGORIĄ PRAWA JAZDY "C". PRACA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU. TYLKO DNIÓWKI  MOŻE BYĆ EMERYT. WIĘCEJ INFORMACJI POD NUMEREM TELEFONU 602455147.

  • MONTER DRZWI / BRAM

    Firma Hörmann Installation Services Sp. z o.o., należąca do międzynarodowej kooperacji Hörmann, z siedzibą w Osłej, gm. Gromadka poszukuje osób na stanowisko: MONTER DRZWI / BRAM

    Zakres obowiązków:
    - wykonywanie montażu drzwi dla budownictwa obiektowego – drzwi przeciwpożarowe i dymoszczelne wykonane

      ze stali lub aluminium

    - wykonywanie montażu bram przemysłowych i ramp przeładunkowych dla budownictwa obiektowego
    - wykonywanie montażu napędów do drzwi/ bram
    - terminowa realizacja prowadzonych prac
    - udoskonalanie standardów obsługi montażowej
    - praca na terenie niemiec
    - prowadzenie i przygotowywanie dokumentacji montażowej wg obowiązującego systemu

    Oczekiwania:
    - wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe
    - prawo jazdy kat. "B".
    - min. 2 lata doświadczenia przy montażu drzwi/ bram

    - znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
    - rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
    - umiejętności organizacji czasu pracy
    - dyspozycyjność
    - zaangażowanie

    Profil osobowościowy:
    - sumienność, staranność, samodzielność,
    - umiejętność pracy w zespole, komunikatywność.

    Oferujemy:
    - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie (wg niemieckich przepisów budowlanych)

    - dojazdy samochodem firmowym

    - zakwaterowanie
    - zatrudnienie bezpośrednio na umowę o pracę,
    - możliwość rozwoju zawodowego - dokształcanie fachowe.

    Zainteresowanych prosimy o przesłanie aplikacji na poniższy adres:
    [email protected]

    Kontakt telefoniczny:

     532 749 812 Dariusz Morawski

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

Wyszukiwarka
Szukaj
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
fax. (76) 856-06-66

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena

Konkursy
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy