• SŁUCHAJ ONLINE
  • Giełda Pracy
Oferty pracy
  • Operator węzła betoniarskiego i ładowarki

    Firma zatrudni operatora węzła betoniarskiego i ładowarki

    Miejsce pracy Legnica

    Wymagania:

    =staż pracy w zawodzie min 1 rok

    -ukończony kurs operatora węzła i ładowarki

    Oferujemy dobre wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, umowa o praće

    Tel. 601 045

  • Operator produkcji

    "Firma Gerresheimer z siedzibą w Bolesławcu
    Poszukuje pracowników na stanowisko operatora produkcji

    Oferujemy stabilne zatrudnienie, szkolenia wdrożeniowe, wynagrodzenie 3400-3500 złotych brutto wraz z dodatkami.

    Przynieś CV bezpośrednio do siedziby firmy na adres ul. Bolesława Chrobrego 15, Bolesławiec lub prześlij na adres email praca@gerresheimer.com

    Telefon kontaktowy 539 771 190

  • Specjalista ds. rozliczenia kierowców

    Firma, która  działa na rynku ponad 20 lat poszukuje pracownika do nowo otwartego Centrum Logistycznego w Legnicy na stanowisko:

    1. Specjalista ds. rozliczenia kierowców

    Oferując przy tym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne zarobki, szkolenie przy wdrożeniu do pracy oraz pakiet socjalny, więc jeśli masz doświadczenie w pracy  biurowej, a w tym momencie pracujesz  jako kierowca i znudziły cię ciągłe wyjazdy w trasy aplikuj : w.wielgosz@ritex.legnica.pl bądź zadzwoń  pod nr tel 531 434 134

    Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Firma HMT Polska

    Firma HMT Polska (branża automotive) znajdująca się w Komornikach koło Środy Śląskiej poszukuje kandydatów na stanowisko:

    ·        Narzędziowiec

    ·         Pracownik produkcji

    ·        Magazynier

    Osoby zainteresowane pracą zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: rekrutacja@hmt-automotive.com lub pod nr tel: 71/7472973

  • Pomocnik mechanika samochodowego

    Firma zatrudni pracownika na stanowisko : pomocnik mechanika samochodowego .

    Oferujemy bardzo atrakcyjne zarobki oraz pewną, stabilną pracę (umowa o pracę)

    Wszelkie pytania i informacje pod numerem telefonu 604 245 906 .

    Lokalizacja miejsca pracy:   Kochlice k/Legnicy.

  • KierowcaC lub C + E

    Firma z Legnicy zatrudni kierowcę w transporcie międzynarodowym.

    Wymagania: prawo jady kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, praktyka w transporcie międzynarodowym.

    tel. 601 849 570

    CV proszę wysłać na adres: turbotrans@onet.eu

  • Koordynator obiektu w usługach utrzymania czystości

    Poszukujemy koordynatora obiektu w usługach utrzymania czystości z doświadczeniem. Zapewniamy stabilne zatrudnienie oraz narzędzia niezbędne do pracy.

    Więcej informacji pod numerem tel 661991500”

  • KIEROWNIK DZIAŁU PŁAC I SPRAW PRACOWNICZYCH

    Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne sp. z o.o. w Legnicy informuje, że istnieje możliwość zatrudnienia w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku:

    KIEROWNIKA DZIAŁU PŁAC I SPRAW PRACOWNICZYCH

    WYMAGANIA:

    - wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze, administracyjne,

    - co najmniej 4-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku pracy lub co najmniej 2 letnie
       na stanowisku kierowniczym w dziale personalnym lub płacowym,

    - znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego,

    - bardzo dobra znajomość programu MS Office ( WORD, EXCEL),programów kadrowo- płacowych,
      w tym programu PŁATNIK,

    UMIEJĘTNOŚĆ:

    - stosowanie przepisów w praktyce, planowania i organizowania pracy w podległej komórce,

       redagowania pism, umiejętność analitycznego myślenia,

    - komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność, rzetelność, zaangażowanie.

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    - nadzór nad pełną obsługą kadrowo-płacową,

    - nadzór nad prowadzeniem szkoleń,

    - nadzór nad obsługą programu PŁATNIK,

    - nadzór nad obsługą administracyjno-gospodarczą,

    - nadzór nad pracą podmiotów świadczących usługi w zakresie sprzątania i ochrony,

    - nadzór nad prowadzeniem archiwum Spółki,

    - przygotowywanie przedmiotu zamówienia do zamówień publicznych w zakresie nadzorowanych

       spraw.

     Termin rozpoczęcia pracy od 1 czerwca 2019r.

    Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV wraz
    z dokumentacją potwierdzającą powyższe wymagania na adres: MPK sp. z o.o. 59-220 Legnica, ul. Domejki 2 lub
    mpk@mpk.legnica.pl lub złożenie kompletu dokumentów osobiście w siedzibie Spółki w pok. 12.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
    dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
    z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
    oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1).

Wyszukiwarka
Szukaj
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
fax. (76) 856-06-66
plus@legnica.fm

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
serwis@legnica.fm
radio@legnica.fm
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
reklama@legnica.fm

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
antena@legnica.fm

Konkursy
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

drogi@legnica.fm

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

kultura@legnica.fm

Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Sekretariat
  • fax. (76) 856-06-66
  • plus@legnica.fm
  • Serwis/informacje
  • tel. (76) 856-08-88
  • serwis@legnica.fm
  • radio@legnica.fm
  • Reklama
  • tel. (76) 856-07-77
  • tel. (76) 856-06-28
  • reklama@legnica.fm
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Antena
  • antena@legnica.fm
  • Konkursy
  • Zgłoszenia o utrudnieniach ruchu drogowego
  • drogi@legnica.fm
  • Zgłoszenia wydarzeń kulturalnych
  • kultura@legnica.fm