Solidarność

  • SŁUCHAJ ONLINE
  •  

     

    29 medali w tym 14 złotych zdobyła 11-osobowa reprezentacja pływaków Klubu Sportowego WANKAN Legnica podczas zawodów Görlitzer Sprintmeeting” w niemieckim Görlitz. Pływacy rywalizowali na basenie o długości 25 m. Wszyscy młodzi zawodnicy klubu spisali się w tym turnieju rewelacyjnie i zasługują na wyróżnienie, ale szczególnie dobrze spisał się Borys Kaszubowski, stając czterokrotnie na najwyższym podium i ustanawiając trzy rekordy klubu.

     

    Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników:

     

    Rocznik 2009

     

    Laura Rudomina

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.85 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0;46,06 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,31 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.02 s – rekord życiowy

     

    Hanna Wiśniewska

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.64 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39,33 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:41,50 s – rekord życiowy – miejsce III

     

    Lena Wojdyga

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:52.67 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:46,91 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43,13 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.54 s – rekord życiowy

     

    Rocznik 2008

     

    Borys Kaszubowski

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.44 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:31,10 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36,73 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:29.46 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

     

    Michalina Kędzierska

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.49 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.96 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,67 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:36.03 s – rekord życiowy

     

    Kacper Kubiak

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0,46,09 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.49 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:42,03 s – rekord życiowy

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:37.39 s – rekord życiowy

     

    Rocznik 2007

     

    Anna Kulas

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.67 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat0:34.68 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,98 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:30.85 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    Sarowski Batosz

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:38.67 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.20 s – rekord życiowy – miejsce III

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,26 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    Filip Szymkowicz

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:39.19 s – rekord życiowy – miejsce III

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.18 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34,67 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:31.76 s – rekord życiowy

     

    Rocznik 2005

     

    Oliwia Wiesiołek

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:37.42 s – miejsce I

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.16 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:33,44 s – rekord życiowy – miejsce I

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – miejsce II

     

    Bartłomiej Kucharski

     

    50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:36.13 s – rekord życiowy – miejsce II

     

    50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27,61 s – miejsce I

     

    50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:30,42 s – miejsce I

     

    50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:26.40 s – miejsce II

     

    Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmiennym ((2007-2005)) 2:11.60 s miejsce II

     

    Kulas Anna , Wiesiołek Oliwia, Kucharski Bartłomiej, Sarowski Bartosz

     

    Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2007-2005) 1:54.48 s miejsce II

     

    Kulas Anna, Wiesiołek Oliwia, Sarowski Bartosz, Kucharski Bartłomiej

     

    Sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (2011-2008) 2:31.53 s miejsce II:

     

    Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys, Kubiak Kacper

     

    Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2011-2008) 2:17.53 s miejsce III:

     

    Kubiak Kacper, Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys.

     

  • Legnica
    Lubin
    Polkowice
    Jawor
    Region
    Reklama Reklama
    Audycje
    Adres
    ul. Zielona 5/6
    59-220 Legnica
    tel. (76) 856-08-18

    Sekretariat
    tel. (76) 856-08-18
    fax. (76) 856-06-66
    [email protected]

    Serwis/informacje
    tel. (76) 856-08-88
    [email protected]
    [email protected]
    Reklama
    tel. (76) 856-07-77
    tel. (76) 856-06-28
    [email protected]

    Studio
    tel. (76) 852-53-54

    Antena
    tel. (76) 852-53-54
    [email protected]

    Konkursy
    tel. (76) 852-53-54
    Zgłoszenia o utrudnieniach
    ruchu drogowego

    [email protected]

    Zgłoszenia wydarzeń
    kulturalnych

    [email protected]






    Polityka prywatności
    • Adres
    • ul. Zielona 5/6
    • 59-220 Legnica
    • tel. (76) 856-08-18
    • Studio
    • tel. (76) 852-53-54
    • Konkursy
    • tel. (76) 852-53-54