• SŁUCHAJ ONLINE
Słaby mecz i przegrana szczypiornistów

W meczu 21. serii PGNiG Superligi Mężczyzn Zagłębie Lubin przegrało z Sandra Spa Pogonią Szczecin 29:31. To siódma z rzędu porażka Miedziowych. Portowcy szybko odskoczyli i do przerwy prowadzili różnica pięciu bramek. Pierwsza połowa w wykonaniu Zagłębia była bardzo słaba, co wykorzystali goście, którzy z minuty na minutę zyskiwali pewność siebie. Druga cześć spotkania wyglądała jeszcze lepiej wykonaniu gości. Pogoń zaraz po zmianie stron zaczęła powiększać swoją przewagę, a lubinianie byli bezradni. Dość powiedzieć, że po upływie 40. minuty Pogoń prowadziła już różnicą dziesięciu bramek 16:26. W końcówce Miedziowi zmniejszyli straty, ale Portowcy byli pewnie swego i sytuacji nie zmieniła seria bramek Marka Marciniaka w ostatnich minutach. Jarosław Hipner – trener Zagłębia Lubin

Przegrali Portowcy wygrali kolejny mecz, dzięki czemu awansowali w ligowej tabeli. Mówi Bartosz Telenga – zawodnik Pogoni

Kolejnym rywalem szczypiornistów Zagłębia będzie Górnik Zabrze. Spotkanie odbędzie się w sobotę 8 maja.