W Legnicy odbył się turniej pływacki „X Puchar Prezesa DOZP” pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Legnica Tadeusza Krzakowskiego. Organizatorem był Klub Sportowy WANKAN Legnica i Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki oraz współorganizatorem OSiR Legnica. Turniej był zorganizowany w dwóch blokach, w którym ogółem udział wzięło 251 pływaków z 26 klubów. Legnicki WANKAN reprezentowała 26 – osobowa ekipa młodych zawodników. Klub wygrał rywalizację sportową w kwalifikacji medalowej, a najlepiej z zespołu wypadł KASZUBOWSKI Borys. Zawodnik ustanowił 3 rekordy życiowe, trzy rekordy klubu, zdobył trzy złote medale indywidualnie oraz 2 złote w sztafecie. Został najlepszym zawodnikiem w roczniku 2008.
Poniżej szczegółowe wyniki pozostałych pływaków KS WANKAN:
Rocznik 2011 i młodsi
CHRENOWSKI Mateusz
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 45.71 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 56.75 s – rekord życiowy PK
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 56.72 s – rekord życiowy
DACKO Julia
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:01.92 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:08.16 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:01.94 s – rekord życiowy
100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:22.99 s – rekord życiowy PK
HURA Dmytro
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 56.86 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:03.18 s – rekord życiowy
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 54.14 s – rekord życiowy
100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:20.01 s – rekord życiowy PK
Mulawa Ewa
50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 47.23 s – rekord życiowy
50m stylem klasycznym uzyskując rezultat NT s – rekord życiowy PK
50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 52.72 s – rekord życiowy
100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:01.91 s – rekord życiowy
Rocznik 2010
DEBERT Julia
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:44.58 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:57.78 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:05.30 s – rekord życiowy
HURIANOWA Maria
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:50.50 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:57.78 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:05.30 s – rekord życiowy
SOROKA Maja
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:38.60 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:46.42 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:53.04 s – rekord życiowy PK
LEPCZAK Wiktoria
50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.84s - I miejsce
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:10.51 s – rekord życiowy - II miejsce
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:46.66 s – rekord życiowy PK
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:26.52 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
Rocznik 2009
AREST Zuzanna
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:22.36 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:35.10 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:48.50 s – rekord życiowy
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 3:05.63 s – rekord życiowy PK
ŁOJKO Jakub
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:33.93 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:42.57 s – rekord życiowy - III miejsce
RUDOMINA Laura
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:43.68 s – rekord życiowy
WIŚNIEWSKA Hanna
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:22.88 s – rekord życiowy
WOJDYGA Lena
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:45.61 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:19.71 s – rekord życiowy PK
Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym uzyskała czas 2:31.42 s - III miejsce
CHRENOWSKI Mateusz , ŁOJKO Jakub , WIŚNIEWSKA Hanna , LEPCZAK Wiktoria
Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym uzyskała czas 2:49.18 s - II miejsce
RUDOMINA Laura, LEPCZAK Wiktoria, ŁOJKO Jakub , CHRENOWSKI Mateusz.
Rocznik 2008
JĘDRYCZKO Ida
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:31.43 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:47.07 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:52.54 s – rekord życiowy
KASZUBOWSKI Borys
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:01.60 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0: 57.87s – I miejsce
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:27.29 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:17.83 s – rekord życiowy PK – rekord klubu
KĘDZIESKA Michalina
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:23.15 s – rekord życiowy
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:13.04 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:54.46 s – rekord życiowy - II miejsce
KUBIAK Kacper
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:17.07 s – rekord życiowy
200 m stylem dowolny uzyskując rezultat 2:36.84 s – rekord życiowy
MERENA Nadia
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:33.14 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:38.08 s – rekord życiowy PK
Rocznik 2007
KULAS Anna
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:12.66 s – rekord życiowy - III miejsce
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:46.49 s – I miejsce
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:14.95 s – rekord życiowy PK
MOŻDŻAN Dominka
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:17.43 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:21.53 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:27.87 s – rekord życiowy - II miejsce
SAROWSKI Bartosz
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:00.78 s – I miejsce
200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:16.31 s – III miejsce
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:33.20 s – rekord życiowy - II miejsce
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:10.17 s – rekord życiowy PK
SZYMKOWICZ Filip
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:08.83 s – rekord życiowy - I miejsce
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:06.96 s – rekord życiowy - I miejsce
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:19.89 s – rekord życiowy
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:33.14 s – rekord życiowy PK
ZAPAŚNIK Jakub
100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:18.62 s – rekord życiowy
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:25.76 s – rekord życiowy
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:39.10 s – rekord życiowy
Rocznik 2006 – 2005
LEPCZAK Aleksandra
100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:15.25 s – rekord życiowy - I miejsce
WIESIOŁEK Oliwia
100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:13.27 s – rekord życiowy - I miejsce
100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:21.87 s – I miejsce
200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:39.97 s – I miejsce
Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym uzyskała czas 1:52.40 s - I miejsce
Szymkowicz Filip, Oliwia Wiesiołek, Kaszubowski Borys, Lepczak Aleksandra – 2:08.55 s
Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym uzyskała czas 2:31.42 s - I miejsce
Lepczak Aleksandra, Oliwia Wiesiołek, Sarowski Bartosz, Kaszubowski Borys – 1:52.91
Reklama
Reklama