• SŁUCHAJ ONLINE
Turniej pływacki „X Puchar Prezesa DOZP”


 

W Legnicy odbył się turniej pływacki „X Puchar Prezesa DOZP” pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Legnica Tadeusza Krzakowskiego. Organizatorem był Klub Sportowy WANKAN Legnica i Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki oraz współorganizatorem OSiR Legnica. Turniej był zorganizowany w dwóch blokach, w którym ogółem udział wzięło 251 pływaków z 26 klubów.  Legnicki WANKAN reprezentowała 26 – osobowa ekipa młodych zawodników. Klub wygrał rywalizację sportową w kwalifikacji medalowej, a najlepiej z zespołu wypadł KASZUBOWSKI Borys. Zawodnik ustanowił 3 rekordy życiowe, trzy rekordy klubu, zdobył trzy złote medale indywidualnie oraz 2 złote w sztafecie. Został najlepszym zawodnikiem w roczniku 2008.

 

Poniżej szczegółowe wyniki pozostałych pływaków KS WANKAN:

 

 

 

Rocznik 2011 i młodsi

 

CHRENOWSKI Mateusz

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 45.71 s – rekord życiowy

 

50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 56.75 s – rekord życiowy PK

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 56.72 s – rekord życiowy

 

 

 

DACKO Julia

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:01.92 s – rekord życiowy

 

50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:08.16 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:01.94 s – rekord życiowy

 

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:22.99 s – rekord życiowy PK

 

 

 

HURA Dmytro

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 56.86 s – rekord życiowy

 

50m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:03.18 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 54.14 s – rekord życiowy

 

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:20.01 s – rekord życiowy PK

 

 

 

Mulawa Ewa

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 47.23 s – rekord życiowy

 

50m stylem klasycznym uzyskując rezultat NT s – rekord życiowy PK

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 52.72 s – rekord życiowy

 

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:01.91 s – rekord życiowy

 

 

 

Rocznik 2010

 

DEBERT Julia

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:44.58 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:57.78 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:05.30 s – rekord życiowy

 

 

 

HURIANOWA Maria

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:50.50 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:57.78 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:05.30 s – rekord życiowy

 

 

 

SOROKA Maja

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:38.60 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:46.42 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:53.04 s – rekord życiowy PK

 

 

 

LEPCZAK Wiktoria

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.84s - I miejsce

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:10.51 s – rekord życiowy - II miejsce

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:46.66 s – rekord życiowy PK

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:26.52 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu

 

 

 

Rocznik 2009

 

AREST Zuzanna

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:22.36 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:35.10 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:48.50 s – rekord życiowy

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 3:05.63 s – rekord życiowy PK

 

 

 

ŁOJKO Jakub

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:33.93 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:42.57 s – rekord życiowy - III miejsce

 

 

 

RUDOMINA Laura

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:43.68 s – rekord życiowy

 

 

 

WIŚNIEWSKA Hanna

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:22.88 s – rekord życiowy

 

 

 

WOJDYGA Lena

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:45.61 s – rekord życiowy

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:19.71 s – rekord życiowy PK

 

 

 

Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym uzyskała czas 2:31.42 s - III miejsce

 

CHRENOWSKI Mateusz , ŁOJKO Jakub , WIŚNIEWSKA Hanna , LEPCZAK Wiktoria

 

 

 

Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym uzyskała czas 2:49.18 s - II miejsce

 

RUDOMINA Laura, LEPCZAK Wiktoria, ŁOJKO Jakub , CHRENOWSKI Mateusz.

 

 

 

Rocznik 2008

 

JĘDRYCZKO Ida

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:31.43 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:47.07 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:52.54 s – rekord życiowy

 

 

 

KASZUBOWSKI Borys

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:01.60 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0: 57.87s – I miejsce

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:27.29 s – rekord życiowy - I miejsce – rekord klubu

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:17.83 s – rekord życiowy PK – rekord klubu

 

 

 

KĘDZIESKA Michalina

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:23.15 s – rekord życiowy

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:13.04 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:54.46 s – rekord życiowy - II miejsce

 

 

 

KUBIAK Kacper

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:17.07 s – rekord życiowy

 

200 m stylem dowolny uzyskując rezultat 2:36.84 s – rekord życiowy

 

 

 

MERENA Nadia

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:33.14 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:38.08 s – rekord życiowy PK

 

 

 

Rocznik 2007

 

KULAS Anna

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:12.66 s – rekord życiowy - III miejsce

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:46.49 s – I miejsce

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:14.95 s – rekord życiowy PK

 

 

 

MOŻDŻAN Dominka

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:17.43 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:21.53 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:27.87 s – rekord życiowy - II miejsce

 

 

 

 

 

SAROWSKI Bartosz

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:00.78 s – I miejsce

 

200 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 2:16.31 s – III miejsce

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:33.20 s – rekord życiowy - II miejsce

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:10.17 s – rekord życiowy PK

 

 

 

SZYMKOWICZ Filip

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:08.83 s – rekord życiowy - I miejsce

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:06.96 s – rekord życiowy - I miejsce

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:19.89 s – rekord życiowy

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:33.14 s – rekord życiowy PK

 

 

 

ZAPAŚNIK Jakub

 

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:18.62 s – rekord życiowy

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:25.76 s – rekord życiowy

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:39.10 s – rekord życiowy

 

 

 

Rocznik 2006 – 2005

 

LEPCZAK Aleksandra

 

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:15.25 s – rekord życiowy - I miejsce

 

 

 

WIESIOŁEK Oliwia

 

100 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 1:13.27 s – rekord życiowy - I miejsce

 

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:21.87 s – I miejsce

 

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:39.97 s – I miejsce

 

 

 

Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem zmiennym uzyskała czas 1:52.40 s - I miejsce

 

Szymkowicz Filip, Oliwia Wiesiołek, Kaszubowski Borys, Lepczak Aleksandra – 2:08.55 s

 

 

 

Sztafeta mieszana 4 x 50m stylem dowolnym uzyskała czas 2:31.42 s - I miejsce

 

Lepczak Aleksandra, Oliwia Wiesiołek, Sarowski Bartosz, Kaszubowski Borys – 1:52.91

 



Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
[email protected]

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
[email protected]
[email protected]
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
[email protected]

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
[email protected]

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

[email protected]

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

[email protected]






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54