• SŁUCHAJ ONLINE
Grad medali młodych legnickich pływaków


 

 

29 medali w tym 14 złotych zdobyła 11-osobowa reprezentacja pływaków Klubu Sportowego WANKAN Legnica podczas zawodów Görlitzer Sprintmeeting” w niemieckim Görlitz. Pływacy rywalizowali na basenie o długości 25 m. Wszyscy młodzi zawodnicy klubu spisali się w tym turnieju rewelacyjnie i zasługują na wyróżnienie, ale szczególnie dobrze spisał się Borys Kaszubowski, stając czterokrotnie na najwyższym podium i ustanawiając trzy rekordy klubu.

 

Poniżej wyniki wszystkich startujących zawodników:

 

Rocznik 2009

 

Laura Rudomina

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:47.85 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0;46,06 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,31 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.02 s – rekord życiowy

 

Hanna Wiśniewska

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.64 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:39,33 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:41,50 s – rekord życiowy – miejsce III

 

Lena Wojdyga

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:52.67 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:46,91 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43,13 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.54 s – rekord życiowy

 

Rocznik 2008

 

Borys Kaszubowski

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.44 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:31,10 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:36,73 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:29.46 s – rekord życiowy – miejsce I – REKORD KLUBU

 

Michalina Kędzierska

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:45.49 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.96 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:44,67 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:36.03 s – rekord życiowy

 

Kacper Kubiak

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0,46,09 s – rekord życiowy

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.49 s – rekord życiowy

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:42,03 s – rekord życiowy

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:37.39 s – rekord życiowy

 

Rocznik 2007

 

Anna Kulas

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:40.67 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat0:34.68 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,98 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:30.85 s – rekord życiowy – miejsce I

 

Sarowski Batosz

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:38.67 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.20 s – rekord życiowy – miejsce III

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:35,26 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – rekord życiowy – miejsce II

 

Filip Szymkowicz

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:39.19 s – rekord życiowy – miejsce III

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.18 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:34,67 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:31.76 s – rekord życiowy

 

Rocznik 2005

 

Oliwia Wiesiołek

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:37.42 s – miejsce I

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:33.16 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:33,44 s – rekord życiowy – miejsce I

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:28.72 s – miejsce II

 

Bartłomiej Kucharski

 

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:36.13 s – rekord życiowy – miejsce II

 

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27,61 s – miejsce I

 

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:30,42 s – miejsce I

 

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:26.40 s – miejsce II

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmiennym ((2007-2005)) 2:11.60 s miejsce II

 

Kulas Anna , Wiesiołek Oliwia, Kucharski Bartłomiej, Sarowski Bartosz

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2007-2005) 1:54.48 s miejsce II

 

Kulas Anna, Wiesiołek Oliwia, Sarowski Bartosz, Kucharski Bartłomiej

 

Sztafeta mieszana 4 x 50 m stylem zmiennym (2011-2008) 2:31.53 s miejsce II:

 

Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys, Kubiak Kacper

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym (2011-2008) 2:17.53 s miejsce III:

 

Kubiak Kacper, Wiśniewska Hanna, Kędzierska Michalina, Kaszubowski Borys.

 



Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
plus@legnica.fm

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
serwis@legnica.fm
radio@legnica.fm
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
reklama@legnica.fm

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
antena@legnica.fm

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

drogi@legnica.fm

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

kultura@legnica.fm






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Sekretariat
  • tel. (76) 856-08-18
  • fax. (76) 856-06-66
  • plus@legnica.fm
  • Serwis/informacje
  • tel. (76) 856-08-88
  • serwis@legnica.fm
  • radio@legnica.fm
  • Reklama
  • tel. (76) 856-07-77
  • tel. (76) 856-06-28
  • reklama@legnica.fm
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Antena
  • tel. (76) 852-53-54
  • antena@legnica.fm
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54
  • Zgłoszenia o utrudnieniach ruchu drogowego
  • drogi@legnica.fm
  • Zgłoszenia o utrudnieniach ruchu drogowego
  • drogi@legnica.fm
  • Zgłoszenia wydarzeń kulturalnych
  • kultura@legnica.fm