• SŁUCHAJ ONLINE
OFICJALNY skład Rady Gminy Kunice




Znany jest już ostateczny, potwierdzony oficjalnymi wynikami,  skład nowej rady gminy Kunice, która będzie sprawowała urząd do końca trwającej kadencji, czyli   w latach 2022- 2023.

Podział mandatów w 15-osobowej Radzie Gminy Kunice:
4 mandaty przypadły reprezentantom KWW Wspólnie dla Przyszłości Gminy Kunice (Komitet Elżbiety Stępień):  Beata Joanna Orłowska-Mielniczuk, Kamil Eugeniusz Bernacki, Barbara Kulewicz, Krzysztof Pachołków    

4 mandaty zdobyli przedstawiciele KWW Artura Smęta: Władysław Kucy,  Krzysztof Henryk Błądziński, Tomasz Łukasz Mesner, Grzegorz Maciej Sieradzki

3 mandaty dla  KWW Stowarzyszenie Ruch Społeczny Gminy Kunice: Anna Rakowska-Leputa, Piotr Skorski,  Grzegorz Artur Radziwanowski

2 mandaty wywalczyli kandydaci z KWW Andrzeja Ostrowskiego: Andrzej Ostrowski, Waldemar Grzegorz Pieczkiewicz

1 mandat dla  KWW Porozumienie Gminy Kunice:  Andrzej Józef Wójciak

1 mandat dla  KWW Łączy nas Gmina: Mateusz Forgiel

Liczba głosów, jaką otrzymali poszczególni kandydaci:
Okręg wyborczy nr 1
 WROŃSKI Radosław Paweł  50 głosów,
 KIRDEJKO Paweł - 41,
WÓJCIAK Andrzej Józef - 58

Okręg wyborczy nr 2  
 SKOWRON Joanna Maria - 21 głosów,
GĄSKA Józef Stanisław - 95,
 RAKOWSKA-LEPUTA Anna - 106
SZCZEPANIK Szczepan - 30

Okręg wyborczy nr 3
 PATYK Rafał - 42 głosy,
  SZAYNOWSKI Patryk Wojciech -18,
  SKORSKI Piotr Przemysław - 96,
 SAWICKA-KOTIUSZKO Beata Krystyna -86,
  ZUBA Joanna Dorota  - 13,
  KORZYM Franciszek Bogumił -25

Okręg wyborczy nr 4
 SIELICKI Ryszard - 30 głosów,
 KUCY Władysław  - 105,
 PROKOP Iwona Alicja - 66,
 SUREL Anna Barbara -16,
 KOPACZEWSKI Przemysław Bartłomiej - 23

Okręg wyborczy nr 5  
TAMIOŁA Marek Marcin - 44 głosy,
 RADZIWANOWSKI Grzegorz Artur - 80,  
OLKOWSKA Ewa Marta - 44

Okręg wyborczy nr 6
NOWAKOWSKI Mariusz Piotr - 4 głosy,
  BŁĄDZIŃSKI Krzysztof Henryk - 68,
  MAJEWSKI Grzegorz Jan - 66,
  SELMAJ-DUCZKOWSKA Anna Patrycja - 44,
  MACEWICZ Adrian Krzysztof - 11

Okręg wyborczy nr 7
SŁABOŃ-RÓG Zofia Danuta - 111 głosów,
  ORŁOWSKA-MIELNICZUK Beata Joanna- 121,
JURKOWSKA Joanna Maria - 16

Okręg wyborczy nr 8
DRAZNY Paweł Wojciech - 4 głosy,
SZETELNICKI Leszek Stanisław - 31,
MALEC Bogusława - 48,
ŁUGOWSKA Halina Krystyna - 24,  
PIECZKIEWICZ Waldemar Grzegorz - 65,
HASIUK Marcin - 6

Okręg wyborczy nr 9
FRISKE Wiesław Janusz - 38 głosów,
 GARBICZ Paweł - 95,
BERNACKI Kamil Eugeniusz - 95,
SZYLAR Adam Andrzej - 40,
MIELNICZUK Władysław -35

Okręg wyborczy nr 10
MESNER Tomasz Łukasz - 41,
 KARTKOWSKI Arkadiusz - 26,
 KORCZYŃSKI Wiesław -32,
MALEC Rafał Michał - 2

Okręg wyborczy nr 11
CIERESZKO Iwona Ewa -37,
CZUBAK Tomasz Lesław - 28,
BUZDYGAN Leszek Piotr - 57,
KULEWICZ Barbara - 57,
KOCH Dominika Dorota - 1

Okręg wyborczy nr 12
ZARAŃSKA Wanda Danuta - 18,
 POBIEDZIŃSKI Czesław Paweł - 31,
 PACHOŁKÓW Krzysztof Sebastian - 64,
 STRZELCZYK Agnieszka Dorota - 29,
BUCZEK Robert Zdzisław -11

Okręg wyborczy nr 13
MAJCHROWSKI Sławomir - 5,
TURCZYN Krystyna - 11,
 FORGIEL Mateusz Michał - 116

Okręg wyborczy nr 14
SIERADZKI Grzegorz Maciej - 86,
SIWONIA Andrzej Edward - 11

Okręg wyborczy nr 15
WINIARCZYK Ryszard Bolesław  - 117,
 OSTROWSKI Andrzej Roman - 132,
 BRZESKI Ryszard Włodzimierz - 15.




Reklama


Reklama
Legnica
Lubin
Polkowice
Jawor
Region
Reklama Reklama
Audycje
Adres
ul. Zielona 5/6
59-220 Legnica
tel. (76) 856-08-18

Sekretariat
tel. (76) 856-08-18
fax. (76) 856-06-66
[email protected]

Serwis/informacje
tel. (76) 856-08-88
[email protected]
[email protected]
Reklama
tel. (76) 856-07-77
tel. (76) 856-06-28
[email protected]

Studio
tel. (76) 852-53-54

Antena
tel. (76) 852-53-54
[email protected]

Konkursy
tel. (76) 852-53-54
Zgłoszenia o utrudnieniach
ruchu drogowego

[email protected]

Zgłoszenia wydarzeń
kulturalnych

[email protected]






Polityka prywatności
  • Adres
  • ul. Zielona 5/6
  • 59-220 Legnica
  • tel. (76) 856-08-18
  • Studio
  • tel. (76) 852-53-54
  • Konkursy
  • tel. (76) 852-53-54