Medale dla karateków z Klubu Arashi


Zawodnicy legnickiego Klubu Karate Arashi wzięli udział w ostatnich zawodach przed wakacjami. Klub reprezentowało 26 zawodników. Złoto wywalczyli:

2x Wojciech Kołodziejski- kumite ind. chłopców 2009-2008 +42kg, kumite ind. chłopców 2009/08 Open

2x Albert Masłowski kumite ind. chłopców 2007/06 -50kg, kumite ind.2007/05 Open

1x Victor Zabłocki-kata ind.chłopców 11 lat i młodsi

1x Robert Rugier- kata masters

1x Tatiana Strzelecka fantom dziewcząt ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14

1x Bartosz Błędowski fantom +2 chłopcy 2012 i młodsi

1x Weronika Gajzler-kihon dziewcząt 2011/2010

1x Pola Frost fantom dziewcząt ćwiczących od 2020 roczniki 2015 i młodsze

1x Alan Walkowicz tor przeszkód chłopców ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14

 

Srebra wywalczyli:

1x Błędowski Bartosz kihon chłopców 2012 i młodsi

2x Natalia Dołowa kihon dziewcząt ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14, fantom dziewcząt ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14

1x Pola Frost-tor przeszkód dziewcząt ćwiczących od 2020 roku 2015 i młodsze

1x Zuzia Krynicka kihon dziewcząt 2011/10

1x Weronika Gajzler kumite ind. dziewcząt 2011/10 -33kg

1x Gajzler Milan kumite ind.chłopców roczniki 2007/06 Open

1xBarbara Seweryn kumite ind. dziewczyn roczniki 2012/13 +27kg

1x Olek Kasper fantom chłopców ćwiczących od 2020 roczniki 2015 i młodsi

1x Przychodni Filip kihon chłopców 2011/10

 

Brązy wywalczyli:

1x Pola Frost kihon dziewcząt ćwiczących od 2020 roczniki 2015 i młodsze

2x Victor Zabłocki kumite ind. chłopców roczniki 2010/11 +35kg, kumite ind.chłopców roczniki 2010/11 open

2x Vicktoriia Bakhmat kumite ind.dziewcząt roczniki 2007/06 open, kumite ind.dziewcząt roczniki 2007/06 +45kg

1x Milan Gajzler kumite indywidualne chłopców 2007/6 +50kg

1x Sara Kasprzyk fanton dziewcząt ćwiczących id 2020 roczniki 2013/14

1x Seweryn Barbara kumite ind.dziewczyn 2012/13 open

1x Żurawik Bartłomiej kihon chłopców ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14

1x Miecierz Leon tor przeszkód chłopców ćwiczących od 2020 roczniki 2013/14

2x Kasper Olek tor przeszkód chłopców ćwiczących 2020 roczniki 2015 i młodsi, kihon chłopców ćwiczących od 2020 roczniki 2015 i młodsi

1x Żurawik Bartłomiej kihon chłopców ćwiczących od 2020roczniki 2013/14

2x Seweryn Michał kihon chłopców 2011/10, kumite ind. chłopców roczniki 2011/10 -35kg



Reklama


Reklama