XVI Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w Pływaniu


26.10.2019r. odbył się w Legnicy turniej pływacki „ XVI Mistrzostwa Zagłębia Miedziowego w Pływaniu pod Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Legnica Tadeusza Krzakowskigo”. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy WANKAN Legnica oraz Dolnośląski Okręgowy Związek Pływacki. Ogółem startowało 199 młodych pływaków z 21 klubów. Legnicki WANKAN reprezentowała 20 – osobowa ekipa zawodników. Najlepiej z zespołu wypadł Kucharski Bartłomiej ustanawiając 4 rekordy życiowe, stając czterokrotnie ma podium oraz zostając najlepszym zawodnikiem w swojej kategorii wiekowej.

Poniżej wyniki pozostałych pływaków KS WANKAN:

ROCZNIK 2009

ŁOJKO Jakub

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:39.38 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:46.09 s – rekord życiowy

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:51.07 s – rekord życiowy

 

RUDOMINA Laura

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:46.96 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:51.73 s – rekord życiowy

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:59.75 s – rekord życiowy

 

SKOWRON Wojciech

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0: 44.52 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:53.89 s – rekord życiowy

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:57.21 s – rekord życiowy

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:50.97 s – rekord życiowy

 

WOJDYGA Lena

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:40.96 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:48.57 s – rekord życiowy

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:00.38 s – rekord życiowy

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:46.30 s – rekord życiowy

 

WIŚNIEWSKA Hania

50 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:38.07 s – rekord życiowy

50 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 0:43.45 s – rekord życiowy

50 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 0:49.18 s – rekord życiowy

100 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 1:32.22 s – rekord życiowy – III miejsce

 

ROCZNIK 2008

JĘDRYCZKO Ida

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:44.55 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:58.79 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:53.53 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 4:11.84 s – rekord życiowy

 

KĘDZIERSKA Michalina

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:22.53 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:39.47 s – rekord życiowy

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:50.69 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:47.38 s – rekord życiowy

 

KUBIAK Kacper

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:31.67 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:49.32 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:48.28 s – rekord życiowy

 

MYŚLIKOWSKI Artur

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:30.98 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:43.26 s – rekord życiowy

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 2:02.87 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:49.13 s – rekord życiowy

 

SIERADZKA Oliwia

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:49.53 s – rekord życiowy

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:59.20 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:59.06 s – rekord życiowy

 

ROCZNIK 2007

KULAS Anna

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:09.65 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:19.13 s II miejsce

 

MATUSZEWSKA Maja

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:09.28 s – rekord życiowy

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:24.82 s – rekord życiowy – III miejsce –REKORD KLUBU

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:35.65 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:51.15 s – rekord życiowy

 

SAROWSKI Bartosz

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:07.02 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:18.44 s – rekord życiowy – II miejsce

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.79 s II miejsce

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:49.41 sI miejsce

 

SZYMKOWICZ Filip

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:12.33 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:19.19 s – rekord życiowy – III miejsce

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:34.78 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:38.79 s – rekord życiowy

 

ROCZNIK 2006

GŁÓWCZYK Sebastian

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:24.54 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:23.98 s – rekord życiowy

 

OSTROWSKI Michał

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:13.56 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:21.72 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.94 s – rekord życiowy

 

SKOWRON Aleksandra

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:41.11 s – rekord życiowy

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:41.98 s – rekord życiowy

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 3:15.88 s – rekord życiowy

 

ROCZNIK 2005 -2003

KUCHARSKI Bartłomiej

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 0:58.11 s – rekord życiowy – I miejsce

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:06.25 s – rekord życiowy – I miejsce

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:27.72 s – rekord życiowy – I miejsce

200 m stylem zmiennym uzyskując rezultat 2:22.84 s – rekord życiowy – II miejsce –REKORD KLUBU

 

WIESIOŁEK Oliwia

100 m stylem dowolnym uzyskując rezultat 1:03.70 s – rekord życiowy

100 m stylem grzbietowym uzyskując rezultat 1:15.49 s – rekord życiowy – II miejsce

100 m stylem klasycznym uzyskując rezultat 1:21.95 s – rekord życiowy – II miejsce

50 m stylem motylkowym uzyskując rezultat 0:34.33 s – rekord życiowy

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m dowolnym 2:03.35 s miejsce III – REKORD KLUBU

W składzie: SZYMKOWICZ Filip, SAROWSKI Bartosz, OSTROWSKI Michał, KUCHARSKI Bartłomiej

 

Sztafeta mężczyzn 4 x 50m zmienny 2:16.17 s miejsce I – REKORD KLUBU

W składzie: SZYMKOWICZ Filip, OSTROWSKI Michał, KUCHARSKI Bartłomiej, SAROWSKI Bartosz



Reklama


Reklama