• SŁUCHAJ ONLINE
  • Dolnośląscy sportowcy reprezentujący region na arenach międzynarodowych oraz olimpijskich zostali docenieni przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego za wkład w promocję Dolnego Śląska oraz wybitne wyniki.

    Nagrodzeni sportowcy i trenerzy:
    1.    Joanna Pawlak - jeździectwo
    2.    Maja Włoszczowska - kolarstwo górskie (za całokształt kariery sportowej)
    3.    Mateusz Rudyk    - kolarstwo torowe  
    4.    Maciej Bodnar - kolarstwo szosowe
    5.    Joanna Linkiewicz - lekkoatletyka
    6.    Piotr Małachowski – lekkoatletyka (za całokształt kariery sportowej)
    7.    Robert Sobera - lekkoatletyka
    8.    Kornelia Fiedkiewicz - pływanie
    9.    Alicja Tchórz - pływanie
    10.    Paweł Juraszek - pływanie
    11.    Arkadiusz Michalski - podnoszenie ciężarów
    12.    Aleksander Śliwka – piłka siatkowa
    13.    Sandra Bernal - strzelectwo sportowe
    14.    Hubert Hurkacz    - tenis ziemny
    15.    Łukasz Kubot - tenis ziemny
    16.    Natalia Bajor - tenis stołowy
    17.    Arkadiusz Gardzielewski - lekkoatletyka
    18.    Rafał Omelko – lekkoatletyka (za całokształt kariery sportowej)
    19.    Agata Ozdoba-Błach - judo
    20.    Adrian Meronk    - golf
    21.    Alan Ogorzałek    - pływanie
    22.    Igor Hrehorowicz - pływanie
    23.    Wojciech Makowski - pływanie
    24.    Oliwia Jabłońska - pływanie
    25.    Lucyna Kornobys - lekkoatletyka
    26.    Piotr Kosewicz - lekkoatletyka
    27.    Marta Piotrowska - lekkoatletyka
    28.    Katarzyna Kozikowska - parakajakarstwo
    29.    Sławomir Szymański - podnoszenie ciężarów
    30.    Mariusz Tomczyk - podnoszenie ciężarów
    31.    Filip Rodzik - strzelectwo sportowe
    32.    Łukasz Błach - judo
    33.    Dariusz Łoś - lekkoatletyka
    34.    Grzegorz Widanka - pływanie
    35.    Krzysztof Michalski - podnoszenie ciężarów
    36.    Zdzisław Tolksdorf - tenis stołowy
    37.    Andrzej Wojtal    - pływanie
    38.    Beata Pożarowszczyk-Kuczko - pływanie
    39.    Michał Mossoń    -  lekkoatletyka
    40.    Małgorzata Niedźwiecka - lekkoatletyka
    41.    Oliwa Mariusz - podnoszenie ciężarów
    42.    Ryszard Tomaszewski - podnoszenie ciężarów
    43.    Yuriy Shychkov    -  pływanie
    44.    Wojciech Seidel  - pływanie
    45.    Dawid Nowacki    - parakajakarstwo
    46.    Tomasz Kuś – lekkoatletyka
    47.    Rafał Mikołajczyk - parakolarstwo
    48.    Agata Winiarska - karate
    49.    Igor Lamot - karate
    50.    Norbert Kurzawski - karate
    51.    Jakub Foltyn - parakolarstwo
    52.    Jacek Lamot - karate
    53.    Ryszard Semik - karate

     

     

  • Legnica
    Lubin
    Polkowice
    Jawor
    Region
    Reklama Reklama
    Audycje
    Adres
    ul. Zielona 5/6
    59-220 Legnica
    tel. (76) 856-08-18

    Sekretariat
    tel. (76) 856-08-18
    fax. (76) 856-06-66
    [email protected]

    Serwis/informacje
    tel. (76) 856-08-88
    [email protected]
    [email protected]
    Reklama
    tel. (76) 856-07-77
    tel. (76) 856-06-28
    [email protected]

    Studio
    tel. (76) 852-53-54

    Antena
    tel. (76) 852-53-54
    [email protected]

    Konkursy
    tel. (76) 852-53-54
    Zgłoszenia o utrudnieniach
    ruchu drogowego

    [email protected]

    Zgłoszenia wydarzeń
    kulturalnych

    [email protected]






    Polityka prywatności
    • Adres
    • ul. Zielona 5/6
    • 59-220 Legnica
    • tel. (76) 856-08-18
    • Studio
    • tel. (76) 852-53-54
    • Konkursy
    • tel. (76) 852-53-54