• SŁUCHAJ ONLINE
Czternasta wygrana szczypiornistek

Czternasta wygrana w lidze stała się faktem. W 15. serii, rozegranej awansem piłkarki ręczne Zagłębia Lubin pokonały Eurobud JKS Jarosław 30:24. Miedziowe umocniły się tym samym na pierwszym miejscu w tabeli. W składzie mistrzyń Polski zabrakło Joanny Drabik i Kingi Jakubowskiej, którą czeka kilkumiesięczna przerwa spowodowana kontuzją kolana. Mówi Sylwia Matuszczyk – obrotowa JKS wygrały

Druga połowa w wykonaniu Zagłębia to prawdziwa dominacja. Miedziowe grały lepiej od rywalek, zarówno w ataku, jak i obronie, a w bramce kolejne piłki odbijała Monika Maliczkiewicz. Niespełna dziesięć minut po zmianie stron przewaga lubinianek zbliżała się do 10 bramek przewagi, a wygrały ostatecznie różnicą sześciu trafień. Bożena Karkut – trener Zagłębia

2 Już w środę w kolejnym meczu ligowym Zagłębie podejmować będzie Piotrcovię Piotrków Trybunalski.