• SŁUCHAJ ONLINE
14. zwycięstwo szczypiornistek

W 14. Serii ORLEN Superligi Kobiet KGHM MKS Zagłębie Lubin zanotowało 14. zwycięstwo w sezonie i zarazem 45. ligowe zwycięstwo z rzędu! Po znakomitej drugiej połowie mistrzynie Polski pokonały na własnym parkiecie Piotrcovię 35:26. Do przerwy remis, ale w drugiej połowie meczu z Piotrcovią Piotrków Trybunalski odjazd i zdecydowana przewaga KGHM MKS Zagłębia Lubin. Mistrzynie Polski wykonały zadanie i umocniły się na pierwszym miejscu w Orlen Superlidze Kobiet.Mówi Bożena Karkur trenerka lubińskich szczypiornistek

Po poniedziałkowej wygranej KGHM MKS Zagłębie Lubin ma już siedem punktów przewagi nad drugim MKS FunFloor Lublin. Piotrcovia Piotrków Trybunalski znajduje się obecnie na piątym miejscu w Orlen Superlidze. Mówi Agata Cecotka, trenerka Piotrcovii

Już w sobotę w meczu Ligi Mistrzyń lubinianki zagrają w Norwegii z obrońcą trofeum – Vipers Kristiansand.