• SŁUCHAJ ONLINE
Zagrali na remis

Piłkarze Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica zremisowali swoje mecze ligowe. Lubinianie podzieli się punktami z Pogonią Szczecin, a legniczanie z Zawiszą Bydgoszcz.
Pierwszy w tym roku mecz Miedzi Legnica przed własną publicznością przyniósł kibicom remis. Fani legnickiej drużyny oczekiwali więcej, choć zaskakująco niska była frekwencja. Na stadionie pojawiło się zaledwie 1600 osób.W pierwszej połowie Miedź radziła sobie lepiej niż goście i zdobyła prowadzenie. Bramkę strzelił Artom Artjunin. Po zmianie stron wyrównał zawodnik Zawiszy Karol Angielski.
Mimo że Miedź grała trochę lepiej od Zawiszy to spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. Takim samym rezultatem zakończyła się potyczka ekstraklasowego Zagłębia Lubin z Pogonią Szczecin.
W tym przypadku jednak było odwrotnie niż w Legnicy. Pierwszego gola zdobyli goście już w 7 minucie. Zagłębie Lubin wyrównało w drugiej połowie po bramce Łukasza Piątka.
Zagłębie zajmuje 6. miejsce. Natomiast Miedź Legnica w  pierwszej lidze jest 11.